Praca i praktyki studenckie w Zoozanko

W Szkole Języka Norweskiego Zoozanko przybliżamy naszym Kursantom język i kulturę Norwegii oraz przygotowujemy ich do życia w tym kraju. Prowadzimy kursy norweskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania, grupowe i indywidualne. Przygotowujemy  do oficjalnych egzaminów znajomości języka norweskiego. Działamy od 2006 r., nauczyliśmy norweskiego już ponad 2500 osób!

Dokładamy starań, żeby naszym lektorom i lektorkom zapewnić jak najlepsze warunki pracy, w skandynawskim stylu łącząc profesjonalizm z miłą atmosferą pracy. 

Poszukujemy lektorów/ek języka norweskiego

Idealny kandydat/ka:

 • pasjonuje się Norwegią oraz językiem i kulturą jej mieszkańców,

 • zna bardzo dobrze język norweski (minimum na poziomie C1),

 • ma doświadczenie w nauczaniu języka norweskiego,

 • zna narzędzia do nauczania online, takie jak Zoom, LangLion, Kahoot!
 • dodatkowym atutem będzie ukończona skandynawistyka i pobyt (kilkumiesięczny lub dłuższy) w Norwegii.

Co oferujemy:

 • pracę w zgranym zespole pasjonatów Norwegii i języka norweskiego,

 • skandynawską kulturę pracy,

 • elastyczny czas pracy,

 • gotowe programy nauczania i scenariusze zajęć,

 • dostęp do bogatej bazy materiałów i multimediów,

 • szkolenia wstępne i bieżące wsparcie metodyczne,

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszej rekrutacji, wyślij nam swoje CV na adres biuro@zoozanko.pl. Pamiętaj, żeby do CV dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na na przetwarzanie przez Szkołę Języka Norweskiego Zoozanko z siedzibą w Warszawie przy ul. Przy Bażantarni 8C lok. 52, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Lektora/ki języka norweskiego.”

Dołącz do grona Zoozankowych lektorów!

Praktyki studenckie

Zapraszamy studentów i studentki studiów skandynawskich na kierunku filologia norweska do odbywania praktyk studenckich w naszej szkole. To wyjątkowa okazja, żeby dowiedzieć się jak jest zorganizowana nowoczesna szkoła językowa, zdobyć wiele umiejętności przydatnych w pracy lektora, a także udoskonalić swoją znajomość języka norweskiego.

 

Praktyki są nieodpłatne, ich wymiar tygodniowy dopasowujemy do możliwości studentów. Ze względu na pandemię koronawirusa obecnie praktyki odbywają się online, także zapraszamy na nie osoby z całej Polski.

 

Ze względu na zakres zadań jakie powierzamy naszym praktykantom, od kandydatów do odbycia praktyk oczekujemy znajomości języka norweskiego co najmniej na poziomie B2.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a praktykami w Zoozanko:

 1. Rozwiąż test poziomujący dostępny tutaj.
 2. Wyślij nam swoje CV na adres biuro@zoozanko.pl. Pamiętaj, żeby do CV dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na na przetwarzanie przez Szkołę Języka Norweskiego Zoozanko z siedzibą w Warszawie przy ul. Przy Bażantarni 8C lok. 52, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na praktyki studenckie.”

Czekamy na Ciebie!